Restorativní jóga

Lucie Purr

Lucie Purr , Irena Marková

Obtížnost

06.12.2020
09:30 - 12:00
Cena 400 Kč

Restorativní jóga vychází z anglického slova restore, které znamená obnovit, ozdravit, či znovu nastolit rovnováhu Používají se pomůcky, které podporují udržení rovnováhy, a zároveň stimulují a uvolňují tělo i mysl. Některé restorativní pozice jsou prospěšné pro celé tělo, zatímco jiné působí na specifickou oblast těla, jako např. srdce a plíce nebo bedra. Restorativní jóga působí na ozdravení těla i mysli. Zvláště může pomoci v období, kdy potřebujeme omezit stres a únavu, které jsou důsledkem našeho rychlého či napjatého způsobu života. Také nám může pomoci při rekonvalescenci po nemoci, zranění, nebo dokonce překonat slabší emoční depresi a úzkosti, které jsou způsobené traumatickými událostmi, jako jsou rozvod, ztráta zaměstnání nebo smrt blízkého milovaného člověka.

Relaxační techniky + joga nidra

Irena  Marková

Irena Marková , Lucie Purr

Obtížnost

17.01.2021
09:30 - 12:00
Cena 400 Kč

Tento zážitkový workshop bude věnovaný technikám pro zmírnění dopadu stresu na naše tělo i mysl. Dodáme si vnitřní sílu na zvládnutí stresujících situací okolo nás. Prožijeme si lekci věnovanou odpočinku a jemné práci se sebou. Jóga nidra- jógový spánek nám pomůže se pohroužit hlouběji k sobě. Dotkneme se možnosti vidět možnosti vidět překážky a problémy z jiného úhlu.

Pokud si chcete věnovat čas, načerpat novou energii, je tento workshop právě pro vás.

Jin jóga

Simona Entrová

Simona Entrová

31.01.2021
09:30 - 12:00
Cena 400 Kč

Znáte jin jógu?

Je to pomalá praxe, která nám umožní odpoutat se od hektického rytmu současného života, abychom mohli znovu nalézt svůj vnitřní klid.

V pozicích zůstáváme dlouhou dobu, a tím mimo jiné podpoříme lepší prokrvení orgánů a tkání, na které se daná pozice zaměřuje.

Stejně jako akupunktura, jin jóga vychází z čínské medicíny a stimuluje meridiány našeho těla, čímž umožňuje energii CHI proudit tělem bez bloků. Tím se podporuje zdraví našeho těla.

Zlepšuje ohebnost, přináší uvolnění těla a zklidnění mysli.

Meditace je důležitou součástí této techniky. Díky ní můžeme odhalit naše nejhlubší kvality a dovolit tak své duši zářit.

Je ideálním způsobem, jak odložit stres a úzkost nahromaděné během dne. Probíhá pomalu a důraz je kladen na hluboký dech a na naslouchání vlastnímu tělu.

Jin jóga je kombinací tradiční jógy a čínské medicíny a pracuje převážně se šlachami a fasciemi a skrze ně působí i na kosti. Na emoční rovině účinkuje jako meditace.

Zmírňuje napětí a i proto je užitečná pro ty, co trpí bolestmi zad a jiných svalů.

Naučíme se:

  • - Pracovat se svou energií
  • - Hluboce se uvolnit
  • - Harmonizovat proudy energie – meridiány
  • - Zmírnit stres a úzkost
  • - Snížit napětí svalů a bolesti zad

Když jóga pomáhá - kyčle

Lucie Purr

Lucie Purr , Irena Marková

21.02.2021
09:30 - 12:00
Cena 400 Kč

Workshop pro uvolnění kyčlí. Kyčle jsou bránou k naší mobilitě a když jsou ztuhlé, tak pohyb postupně uvadá. Pokud je tato oblast nepružná a nepohyblivá, často se toto projevuje jako problém v oblasti křížové páteře a také při provádění pozic v kolenech.
Kyčle souvisí s emocemi. Ztuhlé kyčle mohou znamenat potlačené emoce, otevřené kyčle pak uvolnění! Workshop bude hlavně o praxi, zůstane však i čas na vaše dotazy.

Harmonizační zvuková koupel s křišťálovými mísami

Eva Stehlíková

Eva Stehlíková

07.03.2021
09:30 - 12:00
Cena 400 Kč

Harmonizační zvuková koupel s křišťálovými mísami

Prožitkový workshop s využitím zvukové terapie, v němž na úvod procítíme léčivé vibrace mantry Óm, následně se necháme vtáhnout do zvukové meditace a nakonec se ponoříme do energetické koupele ve zvucích křišťálových a tibetských mís.
Můžeme se těšit na:
• léčivé vibrace mantry Óm, Óm healing • zvukovou meditaci a tóny vyvěrající z ticha • zvukovou lázeň a hlubokou relaxaci Zvuková terapie je jedním ze způsobů harmonizace pomocí vibrací. Zvuk křišťálových mís přináší světlo do našeho vědomí a zvyšuje frekvenční kmitočet buněk našeho těla. Harmonizace zvukem křišťálových mís se projevuje na mnoha různých úrovních, nejen fyzické, ale i emocionální a duševní. Zvuk zároveň mění frekvence mozkových vln, kdy je mysl a tělo velmi vnímavé k léčení a hluboké relaxaci. V těchto úrovních jsme ve stavu vnitřního klidu přístupní transformačním procesům v našem vědomí i fyzickém těle.

Pánevní dno, břicho a diastáza

Lucie Purr

Lucie Purr , Irena Marková

28.03.2021
09:30 - 12:00
Cena 400 Kč
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace